Інформаційно-консультаційні послуги

З оформлення дитячого закордонного паспорта

"Для Вас - як для родичів!"

Ми допоможемо Вам отримати дитячий закордонний паспорт швидко та комфортно незалежно від місця прописки дитини. Ми допоможемо уникнути зайвої паперової тяганини, заощадимо Ваш час та нерви.
Терміни та вартість
Продовження закордонного паспорта, вписування дитини в закордонний паспорт батька
  • до 1-2 робочих днів Уточнюйте

Легально

Швидке оформлення

Мінімум документів

За одне відвідування

Документи для отримання дитячого закордонного паспорту:

* Присутність дитини до 12 років не є обов’язковим. Оформляти документ може один із батьків.

  •  

Сьогодні існує так багато можливостей для подорожей та відпочинку не лише у рідній країні, а й за її межами. Чи не скористатися цим просто злочин, особливо, якщо у вас є дитина. Кожен з батьків хоче створити для свого чада особливі умови, щоб той ріс не просто здоровим, а й гармонійно розвивався. Крім того, мало хто може гарантувати, як скластися життя його малюка років через 20. Отже, поки він поряд з вами, варто використати всі можливості, щоб добре і з користю провести з ним час. Навчити його всьому, що ви знаєте та показати світ. А він просто неповторний та прекрасний. Дивлячись на все це, рекомендуємо не відкладати у довгу скриньку питання про документи на виїзд. Займе мало часу, а користі принесе набагато більше. Відтепер ви будете готові будь-якої миті зірватися в запаморочливу подорож незвіданими вами країнами.

Дитячі документи для подорожей за кордон

Час шкільних канікул – чудова пора, щоб долучити своє чадо до чогось нового та раніше невідомого. Можна навчитися плавати в безпечному на планеті Мертвому морі, внести родзинку в уроки англійської на берегах Темзи або долучитися до спорту у футбольному серці світу. І щоб час відпочинку залишив безліч яскравих вражень, батькам заздалегідь необхідно подбати про оформлення закордонного паспорта.

Виїзд за кордон неповнолітніх громадян: що та як.

Згідно з чинним законодавством України, дитині, якій ще не виповнилося 16 років, для виїзду закордон необхідний спеціальний документ. Батькам можна вибирати з двох варіантів: власний дитячий проїзний документ або бути вписаними в паспорти батьків. Кожен із цих варіантів має свої особливості оформлення та використання. Тому перш, ніж зупинити свій вибір на одному певному, рекомендуємо уважно зважити всі «за» і «проти», і вирішити, що підходить для вашої дитини найбільше.

Дитячий закордонний паспорт: що, де, коли.

Дитячий закордонний паспорт універсальний і дозволяє дитині вільно пересуватися дитині закордоном, як з батьками, так і з іншими дорослими (з дозволу батьків). Замовити такий документ зручніше, адже він може стати у нагоді і в посольствах тих країн, де вимагають окремі документи для дитини. Такий документ дійсний протягом 4 років. Вписати дитину у свій закордонний паспорт простіше, але зробити це можна лише тоді, коли ви оформляєте документ для себе. У Києві весь процес може тривати до 3 місяців.

Закордонний паспорт для дитини: швидко, якісно, надійно.

На превеликий жаль переважної більшості громадян, оформлення документів для дітей можна лише в ОВІР, що знаходиться за місцем реєстрації батьків. Ті, хто колись оформляв собі закордонний паспорт, знають, наскільки це довгий і стомлюючий процес. Нескінченні черги, величезні пакети документів, в яких обов’язково чогось не вистачатиме і тривалий термін очікування отримання заповітного документа. Це заважає, коли отримати документи необхідно терміново.

В таких умовах можна запросто пропустити всі вигідні пропозиції для закордонної поїздки всією сім’єю або не встигнути відправити дитину відпочити за кордон. Щоб якось і назавжди вирішити цю проблему, завжди можна звернутися за послугами до нашої компанії. Ми за короткий термін зберемо весь пакет документів, необхідних для отримання документів та оформимо проїзний для вашої дитини. У нас ви можете замовити оформлення документів для дітей та отримати їх у максимально короткий термін.

F.A.Q

Для дітей віком до 16 років паспорт оформлюється на 4 роки, для дітей від 16 років документ видається на 10 років.

Залишились питання?