Інформаційно-консультаційні послуги

З відновлення свідоцтва про шлюб,
про народження

"Для Вас - як для родичів!"

Пропонуємо Вам у найкоротші терміни за оптимальними цінами та за допомогою мінімуму документів, а головне, легально та законно оформити необхідні документи для отримання свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження.
Терміни та вартість
  • Про шлюб (1-2 дні) Уточнюйте
  • Про народження (1-2 дні) Уточнюйте

Легально

Швидке оформлення

Мінімум документів

За одне відвідування

Довірити одержання необхідного документа фахівцям. “Мій паспорт” робить за вас всю необхідну роботу з відновлення свідоцтва про шлюб та народження. Незалежно від прописки ваші документи будуть отримані точно в термін.

Дублікати свідоцтв можуть бути витребовані у разі втрати книги реєстрації цивільних актів, без втрати часу та нервів. Наприклад, свідоцтво про народження мешканців Донецької та Луганської областей.

F.A.Q

Повторне свідоцтво про народження згідно із Законом України може отримати сам заявник, який досяг 18-річного віку.
Крім того, якщо документ необхідно отримати особі, яка не досягла повноліття, то зробити це можуть або батьки, або уповноважені представники, які мають нотаріальну довіреність, яка дає їм таке право.

Для полегшення процедури отримання документів РАГС в Україні було ухвалено Закон, що дозволяє отримати ці документи на території всієї України незалежно від місця реєстрації заявника.

Вся без винятку документація РАГСу, у тому числі й повторних свідоцтв про шлюб та народження, видані на території України, потрібно легалізувати, використовуючи апостиль. Або ж легалізувати їх у Консульстві.

Залишились питання?