Інформаційно-консультаційні послуги

Для громадян України, які зараз перебувають на території Євросоюзу

“Для Вас – як для родичів!”

Якщо Ви знаходитесь на території країн Євросоюзу і у Вас є необхідність у продовженні закордонного паспорта або вписуванні дитини у закордонний паспорт – ми допоможемо вам у цьому. Також, допоможемо оформити новий закордонний паспорт на території ЄС. Звертайтесь, будь-ласка!
Терміни та вартість
Продовження закордонного паспорта
 • До 2 робочих днів Уточнюйте
 • День в день Уточнюйте
Вписування дитини в закордонний паспорт батьків
 • До 2 робочих днів Уточнюйте
 • День в день Уточнюйте
Новий закордонний паспорт
 • До 2-3 місяців Уточнюйте

Легально

Швидке оформлення

Мінімум документів

За одне відвідування

Документи для продовження закордонного паспорта

Документи для вписування (вклеювання) у закордонний паспорт батьків

Документи для відновлення закордонного паспорту

Компанія Мій паспорт пропонує Вам свої послуги швидкого відновлення, подовження, а також вписування дитини в закордонний паспорт батьків. Ми готові позбавити вас довгого очікування своєї черги, необхідності ще довше збирати всі необхідні документи і нестерпного очікування самого документа.

У нас :

 • Мінімум документів для оформлення.
 • Швидке вирішення поставленого завдання.
 • Доступні ціни.
 • Відсутність черг.
У сьогоднішніх непростих умовах для нашої країни як ніколи гостро постає питання про збереження, відновлення чи продовження документів. Особливо часто із цим стикаються ті громадяни України, які в екстреному порядку залишали нашу країну, рятуючись від війни. Однак і ті, хто залишився в Україні, не завжди мають можливість без проблем привести до законодавчої норми документи, що підтверджують особу громадянина країни. До того ж в умовах війни часто люди просто втрачають свої документи.
 
Ось чому останнім часом такою затребуваною стала послуга з відновлення та продовження закордонного паспорта, а також внутрішнього паспорта громадянина України.
Як можна продовжити закордонний паспорт, настільки законною є така процедура і де це краще зробити, ми спробуємо коротко роз’яснити.

Як продовжити закордонний паспорт?

Насамперед треба уточнити, чи цікавить вас питання, як продовжити закордонний паспорт в Україні чи для вас актуальним є продовження закордонного паспорта за її межами, наприклад, у Польщі.
Якщо ви знаходитесь на території України, то оформити документи на продовження закордонного паспорта можна, подавши заявку на нашому сайті або по телефону.
Також дають можливість продовжити закордонний паспорт Київ і всі відповідні установи, що знаходяться на його території. Варто також зауважити, що продовження закордонного паспорта України є тимчасовою послугою у зв’язку з воєнними діями на території України. В умовах мирного часу така опція недоступна. На підставі чинного законодавства України.

Що ж до питання, коли минув термін дії закордонного паспорта за кордоном для громадян України, то слід зауважити, що займатися такими питаннями слід у Консульствах України, які знаходяться на території тієї країни, де ви тимчасово проживаєте. Саме Консульства України і займаються всіма вищезазначеними процедурами.
Тому і продовження, і вписування дитини в закордонний паспорт батьків, і вклеювання нового фото в закордонний паспорт батьків, і відновлення закордонного паспорта є абсолютно законним. Видані документи мають усю необхідну юридичну силу. Пам’ятайте, що продовжити паспорт можна не раніше ніж за три місяці до закінчення.

Компанія Паспортно-візовий партнер завжди готова прийти на допомогу своїм співвітчизникам. Навіть за умов воєнного часу ми продовжуємо працювати для вас.
Дзвоніть нам у будь-який час, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Чекаємо на вас і будемо раді вам допомогти.

Новий закордонний паспорт

Можемо допомогти з оформленням нового закордонного паспорту громадянам, які:

 • наразі перебувають на території ЄС;
 • в’їхали на територію ЄС без закордонного паспорту (по ID-карті або громадянському паспорту).

F.A.Q

Закордонний паспорт продовжується залежно від дати видачі вашого паспорта. Термін продовження від 1 до 5 років

Ні, продовжити його можна лише тоді, коли до його закінчення залишається не більше 3 місяців

Так. Продовжений закордонний паспорт / вписана дитина у ваш закордонний паспорт є повністю законним і котирується у всіх країнах, т.к. продовжується / вписується консульством України

Залишились питання?