Паспортно-Візовий Партнер

"Для Вас - як для родичів!"

Чому ми найкращі:
  • Найвигідніші в Україні тарифи
  • Проста та зрозуміла схема співпраці
  • Надійність та відповідальність
  • Величезний досвід роботи у сфері оформлення закордонних паспортів
Ваш клієнт залишиться задоволеним, якісним та сервісним обслуговуванням
Для уточнення умов співробітництва надішліть заявку за адресою: info@MyPassport.kiev.ua
Ніщо так не приваблює клієнтів у туристичні агенції, як надання повного спектру послуг: від оформлення всіх необхідних документів, у тому числі закордонного паспорта до консультацій під час відпочинку і навіть після нього. А ще потрібно, щоб робота проводилася швидко, якісно та надійно. Це запорука процвітання бізнесу та наявності постійних та вдячних клієнтів. І тут без сторонньої допомоги зможуть обійтися далеко не всі турагентства.

Тільки найвигідніші умови, щоб ваші клієнти залишилися задоволеними

Щоб отримати такий бажаний закордонний паспорт для відпочинку чи відрядження, в Україні потрібно чимало попітніти. Постояти в довгих чергах, «насолодитися» рівнем послуг та витратити чимало коштів, і при цьому чекати, чекати та ще раз чекати. І щоб хоч якось полегшити цей процес, навіть танці з бубнами не допоможуть. А якщо людина налаштована на відпочинок, то все вищеописане викликає неконтрольований приплив смутку і повну відмову від усього. При цьому обіцянки туроператорів позбавити людину таких мук – значний плюс у списку очікуваних послуг. Інформація про це одразу ж притягує та викликає довіру. Тому не варто зволікати у пошуках надійних партнерів, які зможуть швидко та якісно оформлювати необхідні документи для виїзду за кордон ваших клієнтів та запропонують вигідні тарифи на оформлення закордонного паспорта. До таких ставимося саме ми.

Чому співпраця з нашою компанією найбільш вигідна туристичним агентствам?

По-перше, про це свідчать численні позитивні відгуки, які завжди доступні для читання на нашому сайті. А щоб не бути голослівними, наведемо кілька переваг та аргументів на користь роботи з нами:
– Оформлення всіх необхідних документів за сучасними або старими (при необхідності) стандартами;
– актуальність інформації та змін у вимогах та законодавстві, пов’язаних з отриманням закордонних паспортів;
– надаємо допомогу при різних складностях, що виникають під час отримання документів;
– допомога у найкоротші терміни оформити закордонний паспорт та інші документи;
– Оформлення документів для дітей за доступними цінами;
– Постійна комунікація, оперативна реакція та консультування.

Очевидно, що співпраця з оформлення закордонного паспорта є обопільною угодою, після якої залишаються задоволені всі: ви, ваші клієнти і ми. У Києві у нас найвигідніші тарифи та умови, аналогів яким просто не відшукати в інших компаній зі схожим спектром послуг.